Pančovaný vosk je mezi námi

Tááák moc bych si přál, abych podobné příspěvky nemusel psát, ale bohužel, pořád je mezi námi a obávám se, že bude v čím dál větší míře...KDO? PANČOVANÝ VOSK ☢️

Nechal jsem dělat rozbor vosku pro zákazníka. Vosku, který si sám koupil, přinesl a chtěl použít na mezistěny. Dle protokolu vosk obsahuje 34% (!!!) parafínu...tento vosk naštěstí skončí s knoty jako svíčky, ale ta představa, že se dá na klasickou výměnu a poté skončí v našich včelách...no nic moc, co říkáte?

U nás máte dvě možnosti:
1, mezistěny Vám vyrobíme jenom z Vašeho vosku - žádné smíchání více dávek dohromady. Prostě jenom Váš vosk, bez přidání zbytečné chemie ????????

2, mezistěny nabízíme i k volnému prodeji - ovšem z vosku, který si VYBÍRÁME a pravidelně testujeme. Kvalitního vosku ovšem není mnoho, proto pokud víte, kolik mezistěn budete potřebovat, můžete poslat objednávku již nyní a my Vám mezistěny vyrobíme. Prostě platí, kdo dřív příjde... ????✔️

Přeji krásný a klidný podzim
Za Včelařský obchůdek

Petr Balaštík
www.vcelarskyobchudek.cz

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení