Kdo jsme a co děláme

Začínal jsem jako pomocník dnes již mého tchána a tady jsem si poprvé přičichl ke včelařině. Postupně jsem pronikal do tajů tohoto velmi specifického oboru, pak dorazila svatba a dostali jsme s manželkou krásné věno - několik včelstev, které byly celé jenom naše.

Postupně jsme včelařili, někdy se dařilo méně, někdy více, ale postupovali jsme stále dopředu.

Po nějaké době jsem se začal rozhlížet po nějakém doplňku ke včelaření, jak se u nás říká: "abych sa po odpoledňách nenudil". V rámci prodeje včelařských potřeb jsem celou nabídku usměrnil pouze na mezistěny. Při shánění dodavatelů mezistěn, jsem si nechal posílat vzorky mezistěn, které bych měl nabízet svým zákazníkům. Tyto mezistěny jsem odeslal do akreditované laboratoře a výsledky byly naprosto šokující - až 42% parafínu, neuvěřitelné.

V první řadě jsem včelař - a jelikož i já chci kvalitní mezistěny, rozhodl jsem se vstoupit do tohoto oboru s jedním přáním: DĚLAT MEZISTĚNY KVALITNĚ. K tomuto jsem uzpůsobil také výrobní linku. V žádném případě nedosáhne takové výkonnosti jak u velkovýrobců, ale když přijde včelař, přinese 1kg svého vosku a bude chtít vyrobit 1kg jeho mezistěn, vyrobím mu jej.

Výměnu mezistěn za vosk, tak jak se v ČR doposud praktikuje u mě neuvidíte - vyrobím Vám mezistěny pouze z Vašeho vosku 

 

Celá naše výroba je pod kontrolou Státní veterinární správy a máme přiděleno číslo provozovny CZ62713414.

 

Věřím, že s mezistěnami od nás budete spokojeni

 

Petr Balaštík

 

 

Zpět do obchodu