Doprava a platba

Mezistěny k volnému prodeji

- osobní odběr 

pro objednané mezistěny si přijedete osobně. Mezistěny Vám zabalím (balné neúčtuji) do pevného, mastnotě odolnému papíru. Osobní odběr je ZDARMA. Platba při osobním odběru probíhá buď hotově, a nebo předem na základě vystavené  zálohové faktury. 

- zaslání přepravní službou

naši smluvní přepravci jsou DPD a TOPTRANS. Mezistěny pečlivě balím a proto nemusíte mít obavy z poškození mezistěn při přepravě. Cena přepravného závisí na množství objednaných mezistěn. Přesná částka za dopravu se zobrazí v nákupním košíku. Platba při posílání mezistěn přepravná službou probíhá buď formou dobírky (cena 40 Kč) a nebo předem na základě vystavené  zálohové faktury (tato varianta je ZDARMA).

Při nákupu na 3 000 Kč vč. DPH je doprava ZDARMA. 

 

Výroba mezistěn z Vašeho vosku

Celý tento proces začíná tím, že k nám pošlete (nebo přivezete) Váš vosk. Jelikož vosk, který od Vás přijmeme je nutné sterilizovat (tedy rozpustit), nemusíte volit náročné balení a můžete odeslat jakoukoliv přepravní službou. 

Po sterilizaci, začíná výroba mezistěn a končí jakmile mi zůstává nezpracovatelné minimum s ohledem na rámkovou míru. 

Dodací a platební podmínky jsou shodné s uvedeními u mezistěn k volnému prodeji. 

 

Prodej vosku

Dodací a platební podmínky jsou shodné s uvedeními u mezistěn k volnému prodeji. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení